Zaczęło się od tego, że kiedyś zamieściłem na stronie Archidiecezji Katowickiej link do pewnej Top Listy. Nie trwało długo i zostałem srodze zrugany - za co?
Okazuje się, że top listy, nawet te z nazwą
"Katolicka" mają jeden słaby punkt. Zawsze u góry
jest baner właściciela Top listy, przez niego można wejść do
zasobów. A tam obok wielu mniej czy bardziej ciekawych list
można znaleźć wiele stron erotycznych, a w dziale Religia można znaleźć
również satanizm /sic!/.
Pomyślałem sobie, gość ma rację, trzeba spróbować innej
drogi.
I tak powstała ta strona. Na
razie list jest niewiele, ale jeśli będzie zapotrzebowanie,
cóż stoi na przeszkodzie? Skrypt php jest darmowy, nie jest
może tak konfigurowalny jak te pracujące na bazach danych, ale
czy to takie ważne?
Uwaga - Ilość zgłoszonych stron na listach Archidiecezja i Katolickie przekroczyła 100, ale niestety stron które mają przynajmniej jedno kliknięcie w button na stronie jest niestety znacznie mniej - patrz zestawienie z lewej. Wynika to z tego, że na stronach brak jest buttona TopListy i odwiedzający nie mają możliwości głosowania. Proszę administratorów stron o naprawienie tego braku, gdyż od następnego resetu wszystkie strony, które nie mają na swym koncie kliknięć w button będą ukrywane przez system. Nie kasowane ale ukrywane.
Strony Toplist, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystują pliki cookies.
Nie zawierają one żadnych danych osobowych.
Więcej informacji na temat cookies można znaleźć na stronie www.wszystkoociasteczkach.pl
A jeśli ktoś chciałby tu poprowadzić własną listę to też można wystarczy e-mail do mnie. Od niedawna mam wykupioną domenę toplista.katowice.pl więc każda nowa lista będzie mogła mieć nazwę wg wzoru: nazwalisty.toplista.katowice.pl
Do odpowiedniego katalogu wstawię co trzeba, właściciel ustawi swoje hasło do administracji i nowa toplista zacznie działać. Zapraszam.
Jesteś już 1 gościem na stronie. Pozdrawiam
Szczęść Boże!
x Jan Brol
PS
Zamiarem moim, kiedy tworzyłem ranking nie było organizowanie "wyścigu..." ale stworzenie możliwości pokazania stron ciekawych, pozytywnych...
Wielka prośba - proszę podchodzić do rankingu pozytywnie - dość już mamy w codzienności różnego rodzaju "wyścigów..." i niezdrowej rywalizacji.
Dotyczy to oczywiście przede wszystkim tych, którzy starają się różnymi sposobami "podbić" punktację wybranej strony.
![]() |